3 Místa pro SR jsou nyní volná.

Geishin deníček-2

10. března 2011 v 16:12 | Larra |  Geishin deníček
Takže dnes ráno si pro mě přišel ošetřovatel Charlie, dovedl mě do přepravníku a jeli jsme do mého nového domova. Cesta byla daleká, předaleká až jsme nakonec přijeli do malé vísky, kde mě Charlie vyložil a předal sympatické mladé dívce. Chvíli si povídali a potom Charlie naskočil do džípu a byl ten tam. Na silnici po něm zbyla jen troška rozvířeného prachu osvíceného večerním slabým sluncem.
Dívka mě odvedla do útulného boxu se síťkou na seno a nechala mě vydechnout. Asi za hodinu se vrátila, chvíli na mě mluvila a odvedla mě na pastvinu. Na pastvině se volně popásalo v několika malých hloučcích asi deset koní. Když mě ucítili, někteří jen zvedli hlavu, jiní našpicovali uši a pár mi jich přišlo s bodrým ržáním naproti. Hned jsem viděla, že nejsou zlí. Vypadali docela přátelsky. První ke mě přišla statná hnědka a pozdravila mě.
,, Vítej u nás. Je nám potěšením tě poznat. Já jsem vůdkyně stáda a jmenuji se Sandy"
,, Děkuji za vlídné přivítání, Sandy..."
,, Vidím, že jsi dobře vychovaná, snadno mezi nás zapadneš."
Otočila jsem se. Pronesl to jakýsi plavý valach a přátelsky na mě pomrkával.Poté přiklusalo asi půlroční plavé hříbě a hned se začalo vyptávat:
,,Ahoj, jak se jmenuješ? "
,,Říkají mi Geisha... a kdo jsi ty "
,, Vítej Geisho. Já jsem Robbie...a tohle je Camay"
Dodal, když uviděl, že si prohlížím malé hříbátko postávající za ním. Potom se mi postupně představili všichni členové stáda. Nejšťastnější jsem byla, když můj zrak spočinul na mladém arabském hřebci...to mě ani ve snu nenapadlo, že tu bude i moje krev!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Linda-Formule Linda-Formule | Web | 10. března 2011 v 16:49 | Reagovat

:-)

2 Kamzík Kamzík | 10. března 2011 v 17:32 | Reagovat

:) Camay to je hezký :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama