3 Místa pro SR jsou nyní volná.

Geishin deníček-7

1. dubna 2011 v 21:20 | Larra |  Geishin deníček
Ach můj Bože! Stalo se něco strašného! Vím, že jsem slibovala vyprávění o Naughtym, ale tohle... musím to ze sebe co nejdříve dostat! Včera večer jsem se s Arrowem, který se mi stal dobrým přítelem, procházela po výběhu...jak nádherné chvíle! Samuraj stál celou dobu opodál, a vypadal rozdrážděně, ale toho jsme si nevšímali...myslela jsem, že je to jen takový ňouma...stále jsem se ještě nerozhodla, kterému z hřebečků dám své srdce, ale Arrow si mě získal... Večer mě odvedli z výběhu, protože jsem trochu nastydlá, a venku nebylo nejépe, takže Malcolm usoudil, že bude nejlepší, když budu v boxe.
Usnula jsem brzx, ale potom mě probudilo šílené ržání a dusání kopyt. Vyhlédla jsem z okénka boxu, a naskytl se mi hrozný pohled: dvě koňské siluety do sebe kopaly a drásaly se do krve. Po chvíli se jeden z koní svalil na zem, a kolem vyvstal rozvířený prach. Potom se vedle stáje rozsvítilo světlo, a z domu vyběhl polonahý Malcolm Utíkal k ohradě, ale vzápětí se zase vracel, a zmizel v domu. Po několika málo minutách opět vyrazil z baráku, a v ruce držel bílou krabici se zeleným křížkem- byla to lékárnička! Sevřelo se mi hrdlo. Něco se muselo stát! Celou noc jsem oči nezamhouřila, a musela jsem myslet na ty strašné zvuky, které mi ještě zněly v uších. Ráno jsem na se ostatních ptala, co se stalo. Bella mi řekla, že se poprali dva hřebci- Samuraj s Arrowem! Chtěla jsem je vidět, chtěla jsem vědět, kdo byl ten nešťastník, který tak zprudka padl do trávy. Začala jsem nedočkavě kopat do dvířek boxu. Jedna dívka si toho všimla, a mysleje, že mám hlad je otevřela, aby mi do džberu mohla dát oves. Rychle jsem dvířka rozrazila, a velice jsem polekala tu dívčinu, až vykřikla, a svalila se na zem. Bylo mi to jedno. Plna odhodlání jsem přicválala k ohradníku, a přeskočila jsem ho asi s půlmetrovou rezervou. Za ohradou stál Samuraj a pozoroval mě.
,, Co se stalo? " Zeptala jsem se. Samuraj jen kývl hlavou ke své pravé přední noze. Zděsila jsem se. Pod kolenem měl uvázaný bílý obvaz, prosakující krví. Bylo mi to jasné. Rozhlédla jsem se po výběhu. Nakonec jsem spatřila i toho, jenž mé oči hledaly- Arrowa. Stál na druhé straně výběhu, s ušima sklopenýma, a vypadal velice zřízeně. Jeho hýždě byly celé rozedřené, a až ke kopytům se od ní táhl zaschlý potůček krve. U hlavy mu stála Sandy, a něco mu povídala. Vypadala pořádně rozrušená. Přiklusala jsem blíž.
,, ... a ještě jednou něco takového, budete mít problém oba dva, rozumíš?" Křičela rozlíceně.
,, Oh...Sandy...co se stalo?" Vyrazila jsem zděšeně.
Otočila se. ,,Tady pánové si hrají na hrdiny, a perou se kvůli kobylám." Řekla podrážděně.
,, A ty, holomku, jdi se mu omluvit, a jak říkám- ještě jednou a máte utrum oba!" A nakvašeně odkráčela.
,, Arrowe...já...nerozumím...?"
,, Moje chyba to byla... Měl jsem toho šmejda nechat napokoji." Utrousil tiše.
,, Víš... On...Vadí mi tu. Prostě nemůžu snést... Je pro tebe lepší než já...čistá krev je důležitá."
Vůbec jsem jeho slovům nerozumněla.
,, Co to povídáš? Arrowe? "
,, Nech mě kobyla... Jdi za ním! Slyšíš? Jdi! Jdi mi z očí!"
Vůbec jsem nevěděla, co to do něj vjelo. Měla jsem slzy v očích, a nedokázala jsem si to vysvětlit. Nemůžu se odhodlat, jít za ním, a zeptat se ho...je mi divně...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiki-tysa kiki-tysa | Web | 1. dubna 2011 v 22:24 | Reagovat

:-(  :-(  :-( snad Samurajovi a Arrowovi nic nebude

2 Linda-Formule Linda-Formule | Web | 2. dubna 2011 v 7:16 | Reagovat

pěkný

3 Kamzík Kamzík | 2. dubna 2011 v 10:41 | Reagovat

[1]: to souhlasim :-(

4 koňařka koňařka | 3. dubna 2011 v 16:45 | Reagovat

Chudák Geisha, takové odmítnutí si nezasloužila :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama