3 Místa pro SR jsou nyní volná.

Máma a Schleich? Tvl!

14. května 2011 v 8:42 | Larra |  Novinky, nápady a ostatní
Tak si představte, že jsem předevčírem uklízela pokoj. No...Byl tam už vážně supermaxi binec a mamka se nabídla, že mi s tím helpne. Nepřála bych vám uklízet s mojí mamkou! Ona otevřela každý šuplík, všecko z něj vyházela a nutila mě, abych polovinu svých věcí vyhodila do koše! No, nakonec jsem byla donucena odnést ze svého pokoje dva takové ty obr pytle na odpad a jeden malý odnést na půdu. Katastrofa! Mamka postupovala systematicky, ale za chvíli se již objevila nad postelí, kde nyní sídlí na poličce mé stádečko. Měla jsem je tam všechny tak hezky vyrovnané, mamka stoupla na postel, vzala jich asi šest a normálně je surově hodila na postel!!! Já jenom vykřikla, ale to už na tu postel letěl ten zbytek mých milovaných koníčků!!! Tak jsem začala křičet, že tohle nesmí, že se omláťěj... Myslíte, že jí to zajímalo? Ne, ani v nejmenším! Utřela tam ten prach a když jsem řekla, ať už jde z tý postele dolů, normálně mi odpověděla, že to teda nepůjde, a ať jí je koukám podávat! Tak jsem je opatrně brala a ona je tam skládala, jak se jí zrovna chtělo! Mého milovaného Achálka tak zaskládala, že ho vůbec nebylo vidět! Tak jsem se rozhodla, že si s ní krapet pohraju a řekla jsem jí, že Achal musí být vidět. Trochu znejistěla, ale pak vzala do ruky Sandy, to je takový tan mohutný chladnokrevník, a prý: " To je tenhle?" :D Já byla mrtvá smíchy a řekla jsem jí, že ne. Tak vzala Fionu, toť camaruque klisna a taky že prý je to Achal! Zakroutila jsem hlavou ale jí to už bylo jedno! Skládala je tam aby to bylo symetrický, tzn. aby na každé straně byl např. jeden býlý, pak jeden hnědý atd. Nakonec chňapla hříbata a prý: " Pinďové půjdou sem" :D Tak jsem se jí zeptala, jestli jí nevadí, že by ty "pinďové" měli být u maminky. A ona:" Přece to jednou bez mámy vydrží!" :D A nakonec mi řekla, že jestli to zkusím přeorganizovat, že bude zle! Tak jsem tam dneska ráno na tu poličku pustila Cherryho, potkana, aby to trošinku rozházel, a abych to mohla svést na něj A co myslíte? Za chvíli příjde mamka, mrkne na tu poličku a začne, že prý jsem to přerovnala :D
Tak to byl předvčerejšek, dneska půjdu fotit Achálka, ještě nemám jméno :( Snad mě něco napadne. Zatím jsem vymyslela Rick, ale to se ke koni asi moc nehodí. Co myslíte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Linda Linda | Web | 14. května 2011 v 12:31 | Reagovat

chudáčku :-(  :-D  :-D  :-D
pinďové :-D  :-D  :D  :D
těším se
hmm...já nevím myslím že Rick je pěkné jméno :-)

2 buffy buffy | Web | 14. května 2011 v 16:36 | Reagovat

nebohý koníci! :-D já bych to přerovnala hned :-D

3 Kamzík Kamzík | 15. května 2011 v 15:09 | Reagovat

ty jo to já když uklízim s mamkou tak vždycky "tohle můžu vyhodit ?" "ne" a takhle se to opakuje a já už mam zase bordel a mě je mamka rovná tak že je to hezky úhledný ale koníci se na poličku nevjedou.
prej pinďové :)
Rick je hezké jméno

4 VaJa VaJa | Web | 17. května 2011 v 19:21 | Reagovat

tak to je drsné! moje máma mi tky s koněma házela, ale pak mi odřela frísáka (její nejoblíbenější) a pochopila že se s nima musí opatrně:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama