3 Místa pro SR jsou nyní volná.

Červen 2011

Jak vlastně dopadla bleskovka???

30. června 2011 v 20:37 | Larra |  Soutěže
Mno... přiznám se, že jsem na ní docela úplně zapomněla...ehm... A jelikož se přihlásily čtyři soutěžící, musela jsem jaksi losovat. A za dozoru notáře (pokud se tak dá říkat potkanovi, který právě chrápe v domečku), a blablabla, sadu na čištění a deku na koníka vyhrávají...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
TRAMTARÁDÁÁÁ!!!
.

Kiki- tysa z ranče Magick Horse Space!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kamzík z ranče Zumba!!!
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a..........
Ančos z ranče Storytaker!!!
Ale jelikož je Ančos již od 5.6. neaktivní, její cenu dostane soutěžící, která byla při losování vyřazena! Je to...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Naervon z ranče Silverhooves!!!
GRATULUJI!!!
Výherci nechť mi pošlou svou adrsu na mail michalka.sediva@seznam.cz
Díky všem zúčastněným!!!

Sakura

27. června 2011 v 18:20 | Larra
Jméno: Sakura
Pohlaví: klisna

Plemeno: Arabský plnokrevník

Značka: Schleich
Potomci:---
Rodiče: M: Geisha, O: Samuraj

Povaha: Sakura je mlčenlivé hříbátko. Hry ostatních se jí hnusí a nejradši poslouchá příběhy Naughtyho a Sandy. Ostatní hříbata si z ní občas dělají legraci, že se chová jako dospělý kůň. Geisha je sice ráda, ale Samurajovi ne ní chybí temperament, ale díky ní se naučil být dobrým otcem.
Jak se k nám dostala: Narodila se na našem ranči Geishe.
Vztahy ve stádě: S ostatními hříbaty se baví málo, spíš jen když od ní něco potřebují. Je oblíbencem a mazánkem Naughtyho. Samozřejmě nejradši má maminku a tatínka :)
FOTO:
Je to ta hnědá, kdyby něco. Lepší fotku časem seženu.

Jejejej, pardon!!!

26. června 2011 v 11:18 | Larra |  Novinky, nápady a ostatní
Ahoj lidi, já se hrozně omlouvám, že jsem se neohlásila, byla jsem teď asi 10 dní pryč, ale nenapsala jsem, hrozně mě to mrzí... vážně, už jsem měla rozepsaný článek, ale taťka mi vzal noťas... Naervon, Ty jsi teďko někdy promazávala SR, žejo? Jestli jsi mě smazala, je to moje chyba, protože jsem nedala vědět a je mi to liíto, protože jsi byla dobré SR... No, teď nějak oběhnu, jak to půjde, pak možná něco napísnu...

Ach jo...

11. června 2011 v 17:53 | Larra |  Novinky, nápady a ostatní
Dneska jsem plácla doma takovou blbost a naši mi řekli, že nesmím na počítač, že jsem z toho mimo. To znamená, že zákaz pokračuje... No budu se snažit psát, jak jen to půjde, ale nic velkého nečekejte... Náladu mi srazilo to, že jsem zjistila, že v těch setech od BH, co chci (viz. ZDE) je v obou kůň na stejném moldu. A to na tom, který zrovna nemusím, takže super... Z toho vyplývá, že si koupím jen jeden. Vím, sama nemám ráda, když někdo píše na ranč " Poraďte, kterýho koně si mám koupit???" Ale mě by celkem zajímalo, co byste mi poradili. Obzvláště se spolehnu na rady Naervon, která je na Stablíky expert... Ale raďte i vy ostatní! Jen tak mimochodem: Nevíte, jak se ty věci od Breyera posílají a platí?
Díky předem za rady,
Larra

Nafnlaus

10. června 2011 v 16:09
Jméno: Nafnlaus Fegurð- Naf (Bezejmenná krása)

Pohlaví: klisna

Plemeno: Islandský kůň

Značka: Schleich

Potomci: ---

Rodiče:---

Povaha: Naf je trošku nervózní klisnička. Je špatně přiježděná, a v žádném případě k ní nesmíte pustit dítě, pokud nechcete, aby přišlo k úrazu. Na jízdárně pěkně vzpurná a agresivní, ráda chňape, hlavně po mužích. Budeme jí muset naučit vše znovu od základů, než jí znovu dáme sedlo na záda...

Jak se k nám dostala: Koupena byla na aukci, kde se chovala mimořádně dobře. To proto,že byla pod vlivem uklidňujících látek, které však ještě před příjezdem na náš ranč brzy přestaly fungovat. Přesto to s ní chceme zkusit znovu a dát jí ještě šanci!

Vztahy ve stádě: Zatím si příliš nerozumí s nikým, straní se společnosti a dokáže být i nepříjemná.
FOTO:
Sakra... Moje se mi nechce nahrát... No, až to půjde, dám to sem.

Breyeři, ÁÁÁÁÁÁÁ!

8. června 2011 v 14:41 | Larra |  Novinky, nápady a ostatní
ÁÁÁÁÁÁ, já jsem šílenec! Zase jsem jednou navštívila web českých prodejců Breyer ( http://www.breyerhorses.eu/obchod/index.php?a=home ) A zbláznila jsem se do Stablíků! Jejkote mankote, já jsem se zapřísáhla, že ranč " Breyerizovat" NIKDY nebudu, ale úplně mě okouzlily dva setíky, totiž červená stáj pro SM+ 2 Stablemates a westernový set. Jsou nádherné, mrkněte sami:

To je ta stáj...slint.... Jsou v ní dva SM, kteří se nedají sehnat jinde... UÁÁÁÁ!!!


A zde je ten westernový setík. Obrázek je mizernej, ale ten set prostě chcíííí!!!

Mno, počítala jsem, že by mě to vyšlo se vším všudy asi 960 Kč, což není málo, ale vemte si, že bych dohromady měla tři koně, jednoho jezdce, stáj a hromadu příslušenství. Pokud se nemýlím, už jen stáj pro Sch stojí okolo 1000 Kč (jo, je asi větší, ale ten rozdíl je vejkej). A za tuhle cenu bych dostala maximálně 5 Schleicháčků... Nevíte, jak jsou Stablíci velcí? Na tom webu píšou do 8 cm, ale jak je to, v kohoutku, nebo jak? Sch mají zhruba 7 cm, takže by to mohlo být podobné... Na druhou stranu Kiki- tysa psala, že dospělý SM je velký asi jako hříbě od Sch, takže já vážně nevím... Ech... Vážně bych si je moc ráda pořídila... Ještě to budu muset asi prokonzultovat s mamkou ( ta je celkem pro) a s taťkou ( Ehm... to bude horší)
Jen otázka na závěr pro vás: Máte s těmito sety zkušenosti? Jaké jsou? Rozhodně díky za každou informaci.
Tak zatím,
Larra

Troch větší bleskovka

6. června 2011 v 20:33 | Larra |  Soutěže
Takže posílám takovou malou- velkou soutěž. Je to vlastně taková jakoby bleskovka, nebo tak něco... No prostě mám takové tři otázečky. Protože jsou tři, na konci soutěže vylosuji tři účastněné a pošlu jim deku na koníka a sadu na čištění. Uzávěrka bude 15. 6. 2011, tak si pospěšte Teď už k otázkám:

1. Jak si představujete, že vypadám?( Co nejpřesněji, prosím! Hrozně mě to zajímá...)
2. Líbí se vám můj ranč? Co si o něm myslíte? Je spíš rozvojový, vyspělý, nebo jak?
3. Jak vypadáte vy? To mě taky hrozně zajímá... Pak vám napíšu, jak jsem si vás představovala.

Tak, toť vše. Pište mi na mailík: michalka.sediva@seznam.cz
Za účast moc díky...

Brno

4. června 2011 v 22:24 | Larra |  Novinky, nápady a ostatní
Tak jsem dneska poprvé v životě navštívila Brno. Konalo se zde Mistrovství ČR. Hádejte v čem? Přece v parkuru! Né, kecám! Mistrovství bylo ve sportovní gymnastice, a jelikož je v ní můj brácha dost dobrej, účastnil se. Bohužel nic nevyhrál, ale stejně mu to šlo hrozně dobře. Já bych snad neudělala ani jediný cvik ze všech, co tam předváděli... Jinak, už jsem se rozhodla: Islendka bude Naf a hotovo. Myslím, že se to k ní hodí. Teď už jí můžu udělat profil, když má jméno, ale nějak se mi do toho nechce...
Jsem celkem unavená, takže trochu oběhnu a jdu do hajan.
Dobrou!

Zpět... Snad...

1. června 2011 v 14:41 | Larra |  Novinky, nápady a ostatní
No, snad je po zákazu... Všem SR děkuji, že jste mě v tom nenechali a nesmazali mě, i když jsem skoro vůbec neobíhala. Díky. Stále usilovně přemýšlím nad jménem pro islandku, ale nic nemůžu vymyslet... mám asi málo fantazie No, teď mě něco napadlo... tak třeba:
Nafnlaus (Naf)- Bezejmenná
Tomboy ( Tomy)- Divoška
Logi- Plamen
Hm? Jak se vám líbí? Asi půjdu udělat rozhovorek, zatím ahoj!