3 Místa pro SR jsou nyní volná.

Oh yeah!!! =D

1. července 2011 v 14:14 | Larra |  Novinky, nápady a ostatní


Tak jsem se po včerejším vysvědčení, které dopadlo slibně ( jedna dvojka v sedmé třídě jde, myslím...) a po jednom zklamání, které nebudu rozebírat, protože jde o soukromou věc, rozhodla si udělat radost, kterou si plánuji udělat už dlouho. Prostě jsem znovu navštívila breyerhorses.eu a udělala jsem něco, co jsem se chystala udělat už dávno. Že to není srozumitelné? Pardon, já ráda napínám, ale nepochybuji o tom, že už většina z Vás už tuší, že jsem učinila objednávku. Ó ano!!! Po nekonečném bloumání "mám, nemám..." jsem si vybrala, podstoupila konzultaci s mamkou a bratrem a zmáčkla na Objednat!!!!! Jo, někdo si říká, že se nějak moc vzrušuju z jedné objednávky, ale je to poprvé (možná i naposled... né, to né) , co jsem toto udělala. A co že jsem si nakonec koupila? Dám pár indícií, ale nebudu moc napínat. Takžeee:

Koníci mi příjdou tři, k tomu dva lidé a další čtyři zvířata. Dva koně budou na stejném moldu, ale co sedá robit, že :-/
Sety jsou dohromady dva, jeden pro mě a jeden pro mého devíti letého bráchu. Jeden z těch setů je ten, o kterém jsem psala již dřív, s druhým jsem absolutně nepočítala, vybral si ho bratr a mně moc neinponuje, ale je tam kník, mimochdem na moldu quartera (ten moc nemusím), který se mi moc líbí, takže není co řešit. Vím, že Vás tohle asi moc nebaví, a tak přistupme k odhalení!
Tááák, chvíle napětí a můžeme začít odhalovat a zároveň obhajovat mou objednávku!
První, asi menší překvapení je... ano, je to... Red Barn for Stablemates!!!
Ano! Zvážila jsem pečlivě její výhody a nevýhody... a jsem ráda, že jsem jí objednala již včera, neboť jsem se dnes zase na ten e-shop koukla a k mému úžasu tam už není! Chápete to?
No, hlavní pro mě při výběru bylo, že jsou v setu dva koníci. Ten na moldu quartera se mi vůbec nelíbí, je fakt divnej, ale třeba bude ve skutečnosti lepší. Zato ten pinto, bohužel nevím, jaké je to plemeno, mě úplně okouzlil. Dalši prioritou je ta stáj. Ta je vážně kouzelná. Trochu mi vadí žlutý předmět na střeše, od Naervon vím, že je to korouhvička, ale to není podstatné. Oplocení pastviny nebylo nutné, ale jsem za něj ráda :) Překážka a barely... hm... nevadilo by mi, kdyby tam místo nich bylo něco jiného, ale budiž... Přidávají setu na obsáhlosti, že... stejně tak i žlab na vodu, který mi příjde poněkud odbytý, ale jak říkám, všechno se hodí...
A druhý set, který je jistě větším překvapením a pro někoho možná k nepochopení (ehm... včetně mě) je...
Je to Tractor Play Set!!!


Je to výmysl mého bratra, ale já nelituju. Zaplatí si ho sám a koníka mi nechá do sbírky. Jste překvapení? Já bych byla, protože sama od sebe bych si tento set nikdy nepořídila, i když tenhle quarter je luxusní, alespoň na obrázku. Dva lidičkové se hodí, pejsek taky, balík slámy taky, jen nevím, k čemu nám bude longhorn býk, lama a labuť, i když jsou krásní. Traktor je kapitola sama pro sebe, ten uchvátil bratra, tekže doufám, že tonebude jen tak nějaká šunka jako od Vietnamců.

Tak, toť vše. Na ten Western set jsem se vykašlala, objednám si ho příště. Napište do komentů, co si o mém, respektime našem, výběru myslíte. Opět uvítám hlavně názory Naervon.
Zatím ahoj,
Larra
P.S: Nevíte, za jak dlouho mi balík příjde? Jsem celá nedočkavááá!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Linda Linda | Web | 1. července 2011 v 14:36 | Reagovat

jsi dobrá!!!!jedna 2 je úúúúúúžasnááá O_O
toho  jsis pořídila dost :D  :D né gratulkuji :D  :D

2 Naervon Naervon | Web | 1. července 2011 v 15:26 | Reagovat

Pintík na moldu frísana je nádherný, taky jsem nad ním mnohokrát přemýšlela :)

Dobrý výběr, jen si nejsem jistá, jestli má tractor play set nějaké sedlo a uzdu... ale co, to se dá vyrobit :)  

Pokud jsi to objednávala dneska, tak by to mělo (pokud to dneska vypraví) přijít nejpravděpodobněji v úterý.

A longhorn býka a lamu bych si docela koupila, pokud se ti nebudou líbit, až přijdou, nebo je nebudeš chtít :))

3 Motýlek Motýlek | Web | 1. července 2011 v 17:58 | Reagovat

Gratuluju :-)

4 VaJa VaJa | Web | 2. července 2011 v 21:46 | Reagovat

jj taky gratulace :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama