3 Místa pro SR jsou nyní volná.

Vybaleno, jak jsem spokojená?

10. července 2011 v 9:12 | Larra |  Novinky, nápady a ostatní
Tak lidi, mám vybaleno. Ne z tábora nebo z chalupy, to mě ještě čeká :D Vybalení jsou koníci a věcičky z mé první Breyer objednávky. Jak jsem spokojená? Nooo... DOST mě zklamal traktor, je to přesně takovej ten šunt, co jsem nechtěla. Mně by to ani nevadilo, ale bratrovi to taky bylo líto, ale nějak dělal, že je mu to jedno. Stáj je pěkná, u té mi vadí jen to, že jsou dvířka od boxů nějaká volná a nejdou nijak zaklesnout, ale to je maličkost. Vybavení je super, nemůžu si ztěžovat. Zvířátka jsou taky jak od Vietnamců, Naervon, stojíš ještě o tu lamu? Býka bych si nechala, dali jsme mu s bratrem jméno a bude se jmenovat Bully :D A psa brácha pojmenoval Ťapka. Ty lidičkové jsou poněkud zvláštní, ale jo, ujdou. A nakonec koníci. Lidi, já jsem z nich úplně vedle! Jsou úžasní všichni tři! Tomu jednomu ná moldu quartea,myslím, se sice hned udělal pěkný šrám na prdeli, ale vypadá to jako nějaké zebrování, takže v pořádku. Ten druhý quarter je taky super, má takovou glossy hřívu a ocásek :-* ale vadí mi, že ta hvězda, co má na čele, je taková pravidelná, bratr mě hned upozornil, že to vypadá jako sprostý obrázek, který se občas vidí na zdech, proto se jeho (vlastně můj, on mi ho dal) vlalášek jmenuje Peach- totiž broskev. Proč asi? :D
No a ten třetí, koník, na kterého jsem se těšila úplně nejvíc je suprovej!!! Mrzí mě, že sem nemůžu dát fotky, abyste mi ho záviděli :D Nééé... ale je vážně pěknej.
Tak bych to viděla, že jsem z větší části spokojena, z čehož vyplývá, že další koníci budou nejspíš až v říjnu, protože v říjnu je co??? Áno, mám narozeninky! A i když mi je naši asi nebudou chtít koupit, koupím si je sama! Tak, hezký zbytek dne, možná se tu ještě dnes objevím, pokud nebudu líná psát. Jdu si užívat nováčků, tak se mějte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama