3 Místa pro SR jsou nyní volná.

Dnešek...

29. prosince 2011 v 21:11 | Larra
Trochu informací z mého světa :)
Tak jsem včera tak trochu brouzdala po netu a hledala jsem nějaké informace o Elvisovi. Moc mě mrzí, že už nenazpívá novou desku a ani jednu písničku :( Ale to už asi pětatřicet let...ALE najednou mě napadla skvělá myšlenka. Když už nic jiného, mohla bych napsat do Ameriky jeho bývalé manželce, Priscille. A protože jsem ulítlý člověk, který stále sbírá nějaké relikvie (dokonce si schovávám všechny papírky, které si ve škole s holkama píšeme :b), mohla bych jí požádat o podpis. a tak jsem začala hledat její adresu, dohledávala jsem, kolik mě to do USA bude stát na poštovném a podobně. Nakonec jsem všecko vymyslela a začala jsem za pomoci Google Překladače smolit v angličtině dopis. Vylezlo z toho na stránku dlouhé psaní. Nejprve jsem se jí představila, potom jsem jí pochválila knížku, kterou napsala a nakonec jí poprosila, aby mi na přiložené vytištěné fotografii zpět poslala svůj podpis. Do obálky kromě dopisu přiložím i malou obálku se zpáteční adresou a českými známkami s hodnotou, aby mi to s tou podepsanou fotkou došlo zpátky. Ovšem když jsem to vymyslela, nastal problém. Zjistila jsem, že z USA můžete poslat dopis jedině s americkou známkou, českou vám neuznají. Takže bych na tu obálku musela nalepit americkou známku. Děláte si srandu? Kde mám sakra vzít americkou známku? Tak že jí pošlu aspoň tři dolary, aby za ně mohla ty známky koupit. ALE! Zaprvé dolary nemám, musela bych je jít někam vyměnit, což by nebyl zas takový problém, ale když pošlu prachy v obálce do Ameriky...no jako to asi nedojde, prý na to mají speciální přístroje, aby peníze v obálce odhalili. Takže ve finále prachy posílat nebudu, když mi madam Presley bude chtít odepsat, tak halt svojí přecpanou peněženku o tři mrňavé dolary ulehčí a bude. I když...říkám si, že jestli má takhle odepisovat každému, kdo jí napíše, a že jí jistě píše hooodně moc lidí, to za chvíli aby minimálně rozprodala Graceland :D Ale tak...jak říkám, třeba jí to zatěžko nebude. Nu, ještě aby bylo, když jsem jí napsala taková lichotivá slovíčka xD
Takže dopis čeká ne nočním stolku, ještě musím napsat adresy a přesně si vyzjistit, kolik mě to poštovné bude stát, při současných parametrech. Jestli to vyjde...budu hodně šťastná a jednou se z té mé podepsané fotky stane vzácnost. Ostatně, nechám si podepsat tuhle:
Moc jí to tam sluší :) Tak doufám, že se dočkám odpovědi...
Tak vážení, loučím se i se svým poštovním příběhem, je to ale detektivka, co? Zítra možná půjdu fotit Jewela do lesa, zbude - li čas, budu muset ještě dodělat školu a pak jedu k babičce, takže nevím, nevím. Rozhodně vás ale nechci zatěžovat všedními fotkami...budu se snažit vykouzlit něco netradičního!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naervon Naervon | Web | 29. prosince 2011 v 22:06 | Reagovat

Wow, odvážné to děvče :-D Já bych se k tomu asi neodvážila :) moc ti přeju, ať ti to vyjde a madam Presley ti pošle podpis :))

2 Rivca Rivca | Web | 30. prosince 2011 v 11:03 | Reagovat

páni, tak k tomuhle bych se neodvážila :D natož s google překladačem, ten napíše vždycky nějaký blbinky :D

3 pompin pompin | Web | 31. prosince 2011 v 9:18 | Reagovat

k tomu bych se nodvážila :D

4 proč jméno proč jméno | 4. ledna 2012 v 7:10 | Reagovat

jako bych to nekde viděla 8-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama