3 Místa pro SR jsou nyní volná.

Obnova myšlenky ranče

27. prosince 2011 v 11:15 | Larra
Ahoj!
Tak mě napadlo, že bych měla na tomhle ranči trochu obnovit to, s ím jsem do toho šla. Prostě...začíná se mi zdát, že se z něj stává obyčejný blog a pomalu se z něj vytrácí články o modelech a podobně. To se, myslím, podepsalo na návštěvnosti - sedmnáct lidí za den! OMG...ale můžu si za to nejspíš sama. A tak se budu snažit ze všech sil to nějak vrátit do starých kolejí a nepsat jen o sobě, ale věnovat se sběratelství, zkoušet trochu fotit, i když focení není zrovna moje parketa.
Potřebuji ale vaši podporu! Vždyť vy mi tu nenecháváte žádné komentáře! Já se snažím komentovat kde to jde, tam, kde to nemá smysl na to peču, ale to si za zlé rozhodně nemám.
No...takže...mám menší plán, který mi pomůže postavit ranč na nohy.
1. Dodělání porfilů - Mám moc, moc nových koní a do profilků se mi nechce. Ale budu muset.
2. Obnovení takových těch věcí jako rozhovory, možná i měsíční hodnocení.
3. Celkově zvýšit aktivitu, víc smysluplných článků, psát minimálně 3x týdně (no, to nevím, jak splním)

Je toho mnohem víc, ale tohle jsou věci, které bych opravdu udělala ráda a začala plnit co nejdřív. Proč? Ranč bude slevit 1. února narozeniny. A to by byla pěkná ostuda, kdyby se rozpadl (a věřte, že by se bez toho nového zápalu rozpadl velmi brzy) ani ne rok po založení. Navíc - tolik lidí poslední dobou končí a já se nehodlám připojit k nekonečné frontě těch, kteří s tím zbaběle sekli. Takže znovu do toho!
Jako inspiraci a motivaci bych si k narozeninám ranče ráda vybrala nějakého BH. Ráda bych Tradiho anebo Classi, možná i Stablíka. To podle toho, jak moc se budu v příštím měsíci snažit a jak moc dobře budu psát. Udělám takovou nějakou anketu nebo tabulku a hodnotit se budu sama a možná mi pomůžete i vy, když mě nakopnete.
S chutí do toho a půl je hotovo!
Hawgh!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pompin pompin | Web | 27. prosince 2011 v 19:17 | Reagovat

dobře :-D  ;-)

2 Naervon Naervon | Web | 28. prosince 2011 v 12:19 | Reagovat

Super, to jsou ta správná slova do pranice :-D budu moc ráda, když tady uvidím více "ranchovitých" článků, ale na ty už klasické, jak se ti daří a tak, taky nezapomeň, čtu si je ráda :)) a měla by sis najít více SR, které vážně píší komenty :))
Bella s tím sekla, Motýlek a Starlight jsou věčně někde v čudu a Linda má novou identitu a nové ranče, kam chodí, měla by ses porozhlédnout po nových posilách spřátelení :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama