3 Místa pro SR jsou nyní volná.

Po Štědrém dnu...

25. prosince 2011 v 18:25 | Larra
Ahoj, ahoj, s poněkud vylepšenou náladou Vás všechny zdraví Larra...
No, tak nám to uteklo, samozřejmě, jako každý rok. Nemyslím Vánoce, však zítra je ještě Štěpána, a potom ještě spousta krásných prázdninových dní. Ne, teď mám namysli konkrétně Štědrý den a večer. Jakpak vypadá Štědrý den u nás doma? Většinou probíhá jako každý jiný, s tím, že si přeji, aby byl co nejdříve za mnou, protože obvykle držím půst, to jako že celý den až do večera nic nejím a piju jen vodu, což občas bývá docela peklo. Nicméně letos jsem se zaměstnala důkladným úklidem pokoje a na jídlo jsem si ani nevzpoměla a škrundat v břiše mi začalo taprve až mi můj zlomyslný bratr s potěšením zamával kusem sýra před nosem. No a večer šla celá rodina do kostela na mši, což bylo nějaké zázračné a já počala mít dobrou náladu :D Doma potom, po večeři, kterou jsem zhltla jak nic, následovaly dárky a pro mého brášku nastal po celý rok nejočekávanější okamžik. No a já? Nechci se vytahovat, nějak mi to nepřísluší, dostávat dárky přeci umí každý, ne? Ale tak já napíšu aspoň něco. Tedy, dostala jsem toho hooodně, fakt hodně, tolik jsem si toho asi ani nezasloužila a trochu se stydím, ale ze všeho mám hroznou radost. Největší asi z nového discmana, vím v dnešním světě je discman věc, pro někoho možná smíchuhodná, když existují různé I-Pody, MP4 a podobně (však já se pomalu už stydím vylést ven i s tou MP3kou). Ale vzhledem k tomu, že tenhle je relativně moderní a má velmi podařený design...jsem spokojená, ještě aby ne :)
Radost mi udělaly i nové jezdecké rukavice, protože ty staré jsou už notně rozedrané. To víte, to byla taky asi kvalitka, tyhle mi vydrží mnohem déle, když se k nim budu chovat slušně.
No, a poslední věc, o které napíšu je Neocube. Znáte to někdo? To je úplně skvělá věcička. Vypadá to takhle

No prostě...to je krychlička složená z 216 magnetických kuliček. Dá se rozbít a dají se t toho složit neskutečné věci, úplně super. A nebo si s tím můžete jen tak hrát, ještě lepší. Ovšem pech je, to znovu složit do té krychličky :b Ale je s tím nekončící zábava, pořát to muchlat v ruce, dělat z toho řetízky, motat si o na ruku..., fakt fantastický dárek.
Dostala jsem toho opravdu dost a vážně všeho si moc vážím. Má přání se vyplnila na 120%. Snad bych to tu všecko nevypsala, ani kdybych chtěla.
Vím, je to trochu hloupé, teďko se chlubí kdekdo, že, přesně jak píše Nae (no, pěkné...přečtu si ten článek u ní, souhlasím s tím a vzápětí udělám to, o čm píše, že je hrozné)
Tak...dnes se půjdu brzy vysprchovat a zajedu do postele, pustím si na novém discmanu nějakou hudbu a asi to brzy zalomím, protože jsem byla dost dlouho do noci (do rána, haha) vzhůru.
Tak dobrou noc a užívejte si sváteční nálady a hlavně požehnaného volna!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 6:48 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama