3 Místa pro SR jsou nyní volná.

Tak...a je to tady...skoro

22. prosince 2011 v 16:35 | Larra
Ahojky!
Dneska mám mizernou náladu, sice poslední den školy v tomto roce, ale něajk jsem se na chvíli oddala melancholiím a už to jelo :/ Stačí trocha a máte zkaženej celej den. Ale co.
Od pondělí do úterý jsem byla se školou ve Vídni, což bylo super. My jsme tam byli jako na trzích, ale já toho moc nekoupila a spíš mě uhvacovaly památky jako např. Schönbrunn, kostel sv. Štěpána nebo originály obrazů od Archimbolda a jiné obrazy. Dokonce jsme se s jenou spolužačkou zamilovaly do obrazu Napoleona na koni (A do Napoleona samotného taky, i když to byl asi pěknej šmejd :b) Jen co mě mrzí, že tam za elou dobu nespadla ani vločka a sníh tam nebyl, a taky to, že všechny suvenýry byly buď hrozně předražené, kýčovité a nebo nejlíp obojí, takže jediné, co jsem si přivezla, jsou dva pohledy s Marií Terezií. Ale zato mám hromady zážitků...kdo kdy jel rakouskou tramvají číslo 71 načerno? A dokonce třikrát? He? A k tomu se mi podařilo zapamatovat jednu větu německy. Je to věta " Haben sie postkarte mit Napoleon?" JInak jsem byla ztracená, němeky se neučím a jediné, co ze mě ve Vídni jinak vypadlo, byla franouzská věta "Nous ne parlons pas allemand" a to jsem to řekla ještě špatně.
Tolik k Vídni přátelé, shrnu to tak, že se vyplatí tam jet, je to krásné město, ale ráda byh měla více času na to, si ho prohlédnout.
Nu...a co dnes? Dnes jsme měli e škole volnost, dávali jsme si dárky atp., ale řeknu vám, že jsem měla spíš radost z toho, když jsem mohla dárky dát, než z těch, které jsem dostala. ale některýh si vážím fakt hodně, třeba krásného bloku od Lewir, který mi nehala udělat s fotografií nebožtíka Cherryho. A jinak jsem si udělala radost čera, koupila jsem si knížku o Elvisovi, je o něm spíš jako o herci, ale je pěkná, se spoustou obrázků. A to je Vánoční dárek ode mně pro mne, no...:)
Tak to je zatím asi vše, do Štědrého dne snad stihnu ještě něo napsat...
Hm...že bych se nehala přejmenovat na Bonaparteovou? To zní hloupě :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naervon Naervon | Web | 22. prosince 2011 v 17:29 | Reagovat

Taky bych si zajela do Vídně, nikdy jsem tam nebyla :))
Napoleon je náhodou váně sexy, jinak by neměl tolik ženských... jestli je to šmejd, to už je věc druhá :D
K dárečkům ti gratuluji... ta kniha o Elvisovi by mě zajímala taky :))
Bonaparteová :D :D :D

2 pompin pompin | Web | 23. prosince 2011 v 20:57 | Reagovat

já chcu taky do vídně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama